16 Nisan 2010 Cuma

Serdar Özkan HamlesiŞu aralar basın tarafından sürekli öne çıkarılmaya çalışılan bir oyuncu Serdar Özkan. Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda sona ereceği için her gün Serdar Özkan haberlerini okuyoruz. İlk önce "Beşiktaş'ta kalacak" dediler, daha sonra "Fenerbahçe gizlice işini bitirdi" dediler ve en sonda "Galatasaray aldı" dediler. Muhtemelen hepsi yalan haber bunların.

Fakat benim anlamadığım nokta, neden Serdar Özkan her gün başka bir takıma pazarlanmaya çalışılıyor? Kendi takımının taraftarlarının bile şu an gitmesini istediği bir oyuncu nasıl oluyor da basının gözünde "yıldız" olabiliyor? Daha önce çok oyuncu gördük böyle. Onlar da basın tarafından şişirile şişirile patladılar. Hem de büyük takımların ellerinde.

Serdar Özkan bu haliyle en fazla Beşiktaş'ın gayriresmi pilot takımı olan Gaziantep'te oynayabilecek seviyede. Çünkü son vuruşları inanılmaz kötü. Fenerbahçe'de oynayamayan Ali Bilgin'den bile daha dağınık duruyor sahada. Sadece birinci ve ikinci adamı çalımlayıp, üçüncü adama topu kaptırmakla yıldız olunamamalı bu ülkede. Hem futbolcuya yazık, hem de yabancı sınırı yüzünden bu tür futbolculara paralar saçan kulüplere.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder